Mobilna myjnia parowa


Cenisz swój czas? Myjnia samochodowa znajduje się za daleko od Twojego domu? A może jesteś w pracy i nie masz możliwości podjechania na myjnię stacjonarną? Jeżeli odpowiedziałeś twierdząco na którekolwiek pytanie to mobilna myjnia parowa jest dla Ciebie idealnym rozwiązaniem!

Czyste wnętrze samochodu - mobilna myjnia parowa

Czy Myjnia Parowa jest bezpieczna?

Stosowane przez nas metody mycia są w stu procentach przyjazne środowisku naturalnemu i bezpieczne dla samochodu. W czasie jednego cyklu parowego mycia samochodu osobowego wykorzystujemy zaledwie 4 litry wody bez żadnych środków chemicznych i detergentów, dzięki czemu w czasie mycia parowego nie powstają żadne ścieki ani odpady przemysłowe. Nasza Mobilna Myjnia Parowa wykorzystuje także alternatywną metodę mycia samochodu bez udziału wody! Zamiast wody stosujemy w pełni naturalne i ekologiczne środki czyszczące Natural Wash.

Zastosowanie Myjni Parowej, Siedlce

 

Mobilna Myjnia znajduje zastosowanie nie tylko w czyszczeniu samochodów, ale także w usuwaniu zabrudzeń z wszelkich powierzchni – pamiętajmy bowiem, że para posiada właściwości neutralizujące nieprzyjemny zapach oraz dezynfekujące.

Inne przykładowe zastosowana MMP:

  1. Czyszczenie elewacji, nagrobków, bram garażowych etc.
  2. Mycie i czyszczenie motocykli, ciągników, rowerów, jachtów.
  3. Mycie kostki brukowej.