Pranie dywanów


Pranie dywanów Siedlce

Nasza firma stosuje metodę ekstrakcyjną polegającą na spryskiwaniu i jednoczesnym odsysaniu roztworu wody oraz środka naniesionego na powierzchnię dywanu. Dzięki temu brud rozpuszcza się i można go z łatwością usunąć. Niewielka ilość wilgoci w żaden sposób nie wpływa na zmianę faktury dywanu – powierzchnia szybko wysycha, a podłoże jest czyste i świeże.

Pranie dywanów u klienta w Siedlcach

Pranie ekstrakcyjne jest zupełnie bezpieczne dla podłóg, ponieważ spód dywanu nie jest przemaczany. Usługę można wykonywać zarówno na klepce, jak i na panelach, bez obawy o wilgoć. Nasi pracownicy dobierają środki czyszczące do rodzaju czyszczonej powierzchni, dzięki czemu klienci mogą mieć pewność, że dywan zostanie czysty przez dłuższy czas. W przypadku prania dywanów i wykładzin o długim włosie stosujemy odpowiednią głowicę, która podbija i układa włos, przywraca naturalny wygląd dywanu i wzmacnia pierwotne kolory. Nasz pracownik przed praniem odkurza dywan odkurzaczem kolumnowym.

Pranie tapicerki meblowej Siedlce

Pierzemy kanapy, narożniki, pufy, fotele oraz wszelkiego rodzaju obicia materiałowe, które występują na meblach. Najpierw nasączamy tapicerkę środkiem, który rozpuszcza brud, a następnie płuczemy. Meble wyprane w ten sposób szybko wysychają i mają przyjemny, świeży zapach.

Pranie tapicerki meblowej w Siedlcach